Ceramiczne sześciokątne zużycie 92% tlenku glinu

Noś ceramikę

Sześciokątny 92% tlenek glinu

ANTIDESGASTE CERAMIC, zwany „wysokim tlenkiem glinu” – 92%, jest produktem o wysokiej odporności na ścieranie, który występuje w sześciokątnych kawałkach o różnych grubościach. Również kwadratowa grubość 3 mm.

Jest to wszechstronne, długotrwałe rozwiązanie, którego równanie kosztów i korzyści czyni go doskonałym sprzymierzeńcem w zapobieganiu zużyciu części.

Cerámicas Antidesgaste Hexagonal 92 % Alúmina,alumina ceramics, industrial ceramics, advanced ceramics, technical ceramics, ceramic linings, abrasion ceramics, wear protection ceramics, alumina ceramic tiles, Cerámicas Antidesgaste
hexagonal alumina ceramic tiles

Przedstawiony jest w przybliżonych panelach. 150×170 mm s / netto, które można nakładać na malowaną powierzchnię za pomocą 2-składnikowego kleju epoksydowego.

W pełni dostosowalny do powłok rolniczych części zamiennych, w wersji o grubości 3 / 6mm. Jest to idealny produkt do umieszczenia w częściach kombajnów osiowych lub konwencjonalnych, takich jak: dostawa, embocadores, dystrybutorzy, krótkie i długie niebo, łokcie itp.

Ceramika z tlenku glinu o wysokim zużyciu, najlepsze rozwiązanie w zakresie zużycia ściernego w maszynach rolniczych, silosach, przemyśle itp.

Grubość mierzy: 3 mm

Grubość mierzy: 6 mm

Miary grubości: 3 mm i 6 mm.

Sześciokątna ceramika z tlenku glinu do noszenia

Jesteśmy bezpośrednimi eksporterami.

Advertisement